Taśmy transportujące wykonane z PU, PVC, PA, PET, PE, NBR, SBR, tkaninowe, teflonowe i silikonowe. Mamy możliwość wyposażania taśm w elementy dodatkowe jak: kliny prowadzące,
zabieraki, welkanty – fala boczna, powlekanie brzegów, złącza mechaniczne tworzywowe i metalowe.
Świadczymy usługi serwisowe łączenia taśm do szerokości 2500mm metodą zgrzewania i klejenia oraz bez limitu szerokości metodą mechaniczną.
 
   
Taśmy modułowe zbudowane z modułów tworzywowych ażurowych bądź płaskich połączonych przetyczkami i napędzane kołami zębatymi. Materiały stosowane na moduły taśm z zależności od aplikacji: PE, PP, PA, POM. Mamy możliwość wyposażania taśm w elementy dodatkowe jak: zabieraki oraz ograniczenia boczne.
 
   
Pasy napędowe: płaskie, zębate, okrągłe i klinowe
Dysponujemy szerokim asortymentem płaskich pasów napędowych jednostronnego działania stosowanych w napędach zwykłych oraz dwustronnego działania stosowanych w napędach stycznych. Cięgna w zależności od typu pasa wykonane są z wytrzymałych materiałów najczęściej z poliamidu, politereftalanu etylenu czy aramidu.

Dostarczamy pasy napędowe zębate stanowiące element napędu lub transportu w wersjach: klasycznej (zęby trapezowe), HTD (zęby zaokrąglone), wzmocnionej, typu poly chain, poliuretanowe, poliuretanowe dwustronnie zębate, poliuretanowe z nakładkami. Pasy zębate są dostępne w wersjach bezkońcowych jak i łącznych.

Posiadamy również pasy okrągłe PU termozgrzewalne i szeroką gamę pasów z elastomerów o różnych twardościach oraz średnicach zewnętrznych z kordem lub bez oraz o różnych profilach (pasy okrągłe, pasy klinowe, pasy klinowe z nakładkami, klasyczne lub uzębione)